Tel: 0532 270 24 74

E-Posta: info@tabelatarz.com

Adres: Altayçeşme Mh. Uçar Sk. No:11/1 Maltepe/İstanbul

TAKİP

Tabela Tarz

Tarz Tabelanın Firmanıza Verdiği Özgüven

Firmalar, verdiği hizmet ya da ürün satışını daha fazla kitleye sunmak, daha fazla duyulmak amacıyla tabela modelleri kullanmaktadır. Oluşturulacak tarz tabelaların firma değerini daha iyi yansıtmasının yanı sıra ilk bakışta müşteri kitlesinin de aklında bazı bilgilerin canlanmasında yardımcı olacaktır. Bu yüzden gerek firmanın özgüveni gerekse müşteri dikkatini çekmek adına tabela modelleri incelenerek kendinize uygun olana sahip olmalısınız.

Tabelalar Nedir? Ne İşe Yarar?

Tabela iç ve dış mekanlarda kullanılabilen gerek yönlendirme gerekse bilgilendirme amacı taşıyan boyutları, üretimi değişkenlik gösteren araçlardır. Bu araçlar, Tarz Tabela bünyesinde farklı çeşitlerde üretilmektedir. Tabelaların önemi ise günümüzde oldukça büyüktür. Herhangi bir sektörde çalışma sergileyen firmanın kendini tanıtmasında işlevi bulunur.

Tabela kullanımı günümüzde her alanda tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda olmak üzere çevre yollarında, sokak aralarında, inşaat alanlarında, acil çıkış noktalarında bulunur. Tabela kullanımı:

 • Kısa sürede dikkat çekmek,
 • Az ve öz bilgi vermek,
 • Hızlı hareketi sağlamak (acil çıkış tabelaları),
 • Kalabalık arasından sıyrılmak (eczane tabelaları),
 • Şehirlerarası yolcularına firmayı tanıtmak (totem tabelaları),
 • Yapılan işlemlerin hangi firmaya ait olduğunu belirtmeyi (inşaat tabelaları) sağlar.

İstanbul Tarz Tabela Firma Avantajları

Reklam tabela ya da marka tabela yaptırmak genel olarak avantajları sunacaktır. Ancak firma olarak bizleri seçen kişilere, diğer firmalara nazaran değişiklikler sunmak istiyoruz. Tercih edilmemizde de etkili olan bu unsurlar neticesinde firmanızın profesyonel duruşunu dışa yansıtabilir rakip firmalarınızdan özgünlüğünüz ile ayrılabilirsiniz.

Çalışanlarımız ile birlikte oluşturduğumuz İstanbul tabelacı işlemini yürütüyoruz. Tarz Tabela olarak firmamızı tercih etmenizle birlikte:

 • Kısa sürede tabela teslimatı,
 • Orijinal, özgün tasarımlar,
 • Uzun süreli kullanım imkânı,
 • Uygun fiyatlı tabela yapımı,
 • Marka ile bütünlüğünüzü oluşturacak tabelalar elde edebilirsiniz.

Özellikle özgünlük konusunda dikkatli oluşumuz, sahip olduğunuz tabela ile özgüveninizin ve havanızın değiştiğini göreceksiniz.

İstanbul Tabelacı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Marka tabela yaptırmak konusunda kararlısınız ancak nasıl karar vereceğinizden emin değilseniz birkaç adımı izleyerek işleri kolaylaştırabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan tabelanın kaç gün içinde hazır olmasını istediğiniz ve ne tarz bir model ihtiyacınızın olduğu önemlidir. Firma arayışındayken kısa süreli teslimatın yanı sıra ürün kalitesini de göz önünde bulundurarak araştırma yapabilirsiniz.

Etkili olan bir diğer seçim seçeneği de İstanbul tabela firması olarak çok geniş kitlelere hitap etse de İstanbul dışı teslimatın olup olmadığıdır. Firma olarak, tabela üretiminde kaliteli ürün elde edebilmek adına sağlam parçaları tercih etmekteyiz. Yüksek sıcaklık, kötü hava koşullarına rağmen iyi direnen bu tabelalar sayesinde uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz.

Üretim dışında çalışanlarımız ile birlikte hem yurt içi hem de yurt dışı imkânlarımızı genişletiyoruz. Ortaya koyulan özgün tasarımlı tabelalar birden çok şehre iletilmektedir. Yurt dışında çalışıyorsanız ve tabela ihtiyacınız varsa Tarz Tabela firmamız yardımcınız olacaktır. Kaliteli üretim ve kısa süreli teslimat seçenekleri ile yurt dışında bulunduğunuz şehre tabelalarınız iletilecektir.

Özgün ve Özgüven Kazandıran Tarz Tabela Modelleri

Tabela sektörü çok geniş bir alana hitap etmektedir. Firma olarak iç, dış ve acil durumlar başta olmak üzere hizmet alanındaki işletmelere de uygun olmak koşulu ile tabela üretmekteyiz. Tabelanın özgün olması kadar alana uygun olması da bizler için oldukça önemlidir. Bu yüzden her işletmeye özel, alana uygun boyut ve şekillerde tabela modelleri üretiyoruz.

Tabela modelleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip firmamız, istekleriniz doğrultusunda önce tabela modeline karar verir. Totem, elektronik, ışıklı, kutu tabelalar içerisinde verilen karar sonrası modeli oluşturma ve renklendirmeye sıra gelmektedir. İş birliği içerisinde yapılan fikir alışverişinin yanı sıra bu alandaki tecrübemizle de sizlere yardımı oluyoruz. Temel hedef, yapılan tabela doğrultusunda marka değerinin artması ve özgüveninin yerine gelmesidir.

İstanbul Tarz Tabela olarak, tabelanın doğru adresinde olduğunuzu iddia ediyoruz. Her cebe uygun tabela modellerimiz ile birlikte sizler de marka değerinizi arttırabilirsiniz. Mekânda bulunan atmosferi değiştirebilir ya da diğer firmalardan çok kolay sıyrılabilirsiniz. Unutmayın ki, biri insanın fikir sahibi olması için üç saniye yeterlidir. Bu üç saniyeyi marka değerinize yönelik olumlu oluşturmak istemez misiniz? O zaman doğru renk, doğru model ile tabela sahibi olarak siz de müşterilerinizin düşüncelerini değiştirebilirsiniz.

Call Now Button