Tel: 0532 270 24 74

E-Posta: info@tabelatarz.com

Adres: Ferah mah. Abdulbakigölpınarlı cad. Güldal Sok. No:1-1 Üsküdar / İstanbul

TAKİP

Tabela Tarz

İstanbul Reklam Tabela

İstanbul reklam tabela firmaları, günümüz içinde firmalara çeşitli hizmetler vermektedir. Reklam tabelaları sayesinde çalışma gösteren firmalara avantaj sağlamayı hedefler. Hali hazırda hizmet veren firmaların sahip olduğu marka değeri, marka imajını yansıtmanın en iyi yolu tabelalardan geçmektedir. Dışarıdan geçen bireyin dikkatini çekmek ve markanın ‘ben buradayım’ demesi ancak tabelalar sayesinde mümkün olur.

Tabelalar, geçmiş yıllardan itibaren kullanıma sunulmuş araçlardır. Tabela kullanımının farklı amaçları olmakla birlikte temel işlevi markanın isim, amblem değerini vurgulamak olmaktadır. Çevrede diğer firmalardan ayrılmak ya da farklı alanlarda markayı tanıtmak için reklam tabelaları kullanımı neredeyse gereklidir. Şüphesiz tabela kullanımının en çok olduğu şehirlerden birisi de İstanbul’dur.

İstanbul Reklam Tabela Firmaları

İstanbul gerek nüfusu gerekse gelişmişlik düzeyi ile bireylerin ihtiyaçlarını en rahat karşılayabildiği şehirler arasındadır. İstanbul reklam tabela işlemleri de bu çerçevede yer almaktadır. Reklamını oluşturmak istediğiniz özgünlüğü yakalamak ve en uygun fiyatlarla reklam tabelası oluşturmak için yapmanız gereken ise çok basittir. Firmamıza telefon numaramız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Reklam tabela firmaları, reklamı yapılacak ürün ya da marka değerine göre farklı tasarımlar yapmaktadır. Aynı zamanda bu tabelaların hangi boyutta ve nerede kullanılacağı da önem taşımaktadır. Özellikle totem tabelalar, şehirlerarası yollarda en çok kullanılan ve dikkat çeken reklam panoları arasında bulunur. Eğer siz de hangi alanda nasıl bir reklam vermek istediğinize karar verirseniz tüm koşullara uygun tabelalar oluşturabilmekteyiz.

Firmamıza başvuran kişi ya da kişilerin çoğu zaman net bir karar vermesi gerekmez. Eğer karar vermek konusunda tereddüt yaşıyorsanız yine de bize başvurabilirsiniz. Çalışanlarımız ile birlikte marka değerinizi inceleyerek, profesyonel bir çalışma prensibi çerçevesinde özgün reklam panoları üretimi gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz kurumsal alanda dilerseniz farklı sektörlerde hizmet veriyor olun en hızlı reklam tabela imkânını elde edeceksiniz.

Uygun Fiyatlı İstanbul Reklam Tabela Hizmetleri

Reklam tabela firmaları tarafından hizmet satın almak isteyenlerin en çok merak ettiği, araştırdığı konular arasında fiyatlandırmalar bulunur. İstanbul reklam tabela hizmetine sahip olmak sanıldığının aksine kolay ve uygun fiyatlıdır. Her cebe uygun reklam tabelaları marka değerinizi arttırmak adına firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Dilerseniz, kısa sürede sahip olabilir ve sizler de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Firma olarak uygun fiyatlı hizmet anlayışımız kuruluşumuzun ilk anından itibaren geçerli olmaktadır. Elbette kâr amacı güderek ilerleyen firmamız bu anlamda çalışanlarımızın da hakkını vermektedir. Ancak reklam pano firmaları incelendiğinde fiyatlandırma konusunda objektif davranılmadığı görülür. Sizler de daha uygun fiyatta aynı zamanda özgün tasarımlarla, kaliteli pano sahibi olmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Reklam Tabelaları Neden Önemlidir?

Markanın sahip olacağı reklam tabelası hem kısa hem uzun vadede getirilere sahiptir. Görselliğin en baskın olduğu günümüzde bir firmaya ait reklam tabelasının olmaması neredeyse imkânsızdır. Pazarlama ve reklamcılık sektöründe olmazsa olmaz durumlar arasında yer alır. İstanbul reklam tabela ihtiyacı da bu yönlü önem kazanır ve talep görür.

Reklam tabela sahibi olan firma ya da kişinin sahip olacağı avantajlar çeşitlendirilebilir. Ancak en temel reklam tabela avantajları arasında:

 • Marka değerini yansıtmak,
 • Kısa sürede markayı çok sayıda kişiye duyurmak,
 • Dikkat çekmek,
 • Marka imajı oluşturmak,
 • Diğer firmalar arasında sıyrılmak,
 • Yolda giderken ya da yürürken insanların aklında yer edinmek,
 • Profesyonelliğe ve çalışmaya özen gösterdiğinizin hissiyatını vermek bulunur.

Doğru bir firma ile çalışarak sayılan tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Tarz Tabela Firmamızı Tercih Edin Fırsatlardan Yararlanın

Tarz Tabela firması olarak, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine ve yurt dışına hizmet vermekteyiz. Tabela sektörüne yeni bir nefes getirmek ve alışılmışın dışında tabela örnekleri sunarak özgünlüğümüzü de ortaya koyuyoruz. Marka değerini yansıtmak, reklam yapmak aynı zamanda oldukça da ilgi çekici olmak isteyen firmaları mutlaka çalışanlarımızla görüşmeye davet ediyoruz.

İstanbul reklam tabela firması olarak, birden fazla tabela seçeneğini müşterilerimize sunuyoruz. Seçeneklerimiz arasında:

 • Totem tabela,
 • Ahşap tabela,
 • Yurt dışı tabelalar,
 • Yönlendirme araçları,
 • Kutu harf tabela,
 • Işıklı tabela,
 • İç mekan tabela,
 • Elektronik tabela gibi sayısız çeşidimiz mevcuttur.

Farklı tabela modelleri inceleyerek bilgi sahibi olmak aynı zamanda özgünlüğü yakalamak isteyenlere internet sitemizi gezmesini öneriyoruz. Telefon numaralarımızdan da 7/24 bize ulaşabileceğinizi unutmayın.

Call Now Button